Príďte k nám (tu je naše sídlo), vždy Vám radi poradíme. Počas niekoľkých rokov existencie Roxy Music Shop si k nám zvykli chodiť špecializovaní zberatelia, ktorí si dopĺňajú zbierky, i ľudia ktorý so svojou kolekciou iba začínajú a potrebujú odbornú radu. Našimi klientmi je mnoho známych osobností z hudby a kultúry vôbec.

Ponúkame nielen priateľskú atmosféru, ale aj to čo inde nenájdete: Rarity z malých európskych labelov, inde nedostupné mimoeurópske vydania a podobne. Máme individuálny prístup k stálym zákazníkom, poznáme ich vkus a odložíme Vám aj špeciality, ktoré ste si odložiť nedali, pretože ste o nich nevedeli. Vždy u nás prebiehajú zaujímave akcie.

CD si môžete objednať aj prostredníctvom internetu.

ROCK v celej obrovskej šírke – od klasického rock and rollu po grunge. Hard rock, art rock, classical rock, independent, južanský rock, psychedelický rock, rôzne typy metalu. Našou špeciálnou záľubou a orientáciou je progresívny rock 60./70. rokov.

Stredný prúd pop music u nás nájdete tiež, ale v zásade sa Roxy Music Shop orientuje na kvalitu. Pokiaľ sa chcete prehŕňať v albumoch dievčenských a chlapčenských teenagerských skupín, úprav ľudoviek a iných produktov určených na “rýchlu a nenáročnú spotrebu”, asi Vám poradíme iný obchod.

Roxy Music je predajňa pre tých, ktorí to s hudbou myslia vážne.